ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1175871
 بازدید امروز : 70
 کل بازدید : 4279538
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.2030
اخبار > آیین توديع و معارفه مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری برگزار شد.


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     آیین توديع و معارفه مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، آیین توديع دکتر امین نیکوبین مدیر سابق و معارفه دکتر عبدالمحمد کاشیان مدیر جديد مرکز رشد پارک علم و فناوری روز یکشنبه 7 دی ماه با حضور مدیران و کارکنان پارک علم و فناوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. 

در این مراسم، دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری با اشاره به اهمیت و جایگاه مرکز رشد از تلاش های دکتر نیکوبین، مدير سابق مرکز رشد تقدیر و تشکر نمود و دوره مدیریت را فرصت خدمت دانست و براي دکتر نیکوبین و دکتر کاشیان در پیشبرد اهداف دانشگاه سمنان آرزوی موفقيت نمود.

در ادامه، دکتر نیکوبین ضمن تشکر از پرسنل حوزه فناوری گفت: در طی چند سال کار پرتلاش و جهادی کارکنان و مدیران این مجموعه، شاهد موفقیت های بسیاری در پارک علم و فناوری و مرکز رشد بودیم که نتیجه تلاش جهادگرانه همه همکاران بوده است.

دکتر کاشیان، عضو هیأت علمی دانشکده اقتصاد، مدیریت و علوم اداری و سکاندار جدید مرکز رشد، نیز ضمن تشکر از اعتماد صورت گرفته به ایشان در واگذاری مسئولیت، به ارائه برنامه های آتی خود در مرکز رشد پرداختند.

در پایان مراسم، همکاران پارک علم و فناوری و مرکز رشد، با اهدای لوح سپاس و هدیه از تلاش ها، همراهی های دکتر نیکوبین در طی دوران مدیریت ایشان قدردانی نمودند.

 

 

       

 

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    يکشنبه ٧ دی ١٣٩٩ ساعت :١١:٢٧     تعداد نمایش:65    کد خبر:١٠٨٨


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved