ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 973378
 بازدید امروز : 1911
 کل بازدید : 3695642
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.1719
اخبار > حضور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     حضور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور از روز سه شنبه 26 آذر ماه با حضور مقامات کشوری در محل نمایشگاه بین المللی تهران گشایش یافت.

پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان نیز در کنار جمعی از دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و سایر پارک های علم و فناوری در این رویداد بزرگ پژوهشی و فناوری ملی حضور دارد. هشت شرکت فناور مستقر در مرکز رشد و پارک علم و فناوری دانشگاه، محصولات و فناوری های خود را در غرفه پارک علم و فناوری به نمایش گذارده و پذیرای بازدیدکنندگان  می باشند.

دکتر رضا کی پور معاون فناوری پارک علم و فناوری در مورد شرکت های حاضر و محصولات ارائه شده در این نمایشگاه گفت: «شرکت دامینه پژوهشگران جوان» با محصول ربات های آموزشی ویژه دانش آموزان، «شرکت ابر پویان ایمن» با ارائه پکیج های عمومی و تخصصی ویندوز و نرم افزارهای کاربردی با قابلیت نصب آسان، «شرکت حامی پرداز کومش» با اپلیکیشن کتاب هوشمند صوتی قوانین قضایی و «هسته فناور یوزبیت» با ارائه شبکه آنلاین مبتنی بر اعتبار مجازی، از جمله شرکت های حاضر در این نمایشگاه هستند.

دکتر کی پور در ادامه افزود: «شرکت فناوران نگین قومس» با محصول حفاظت کننده و براق کننده طبیعی چرم، «شرکت به رنگ ارغنون سما» با ارائه لوازم تزئینی مدرن با رویکرد نقوش پارسی، «شرکت تکساز آزما کومش» با سیستم اندازه گیری نیروی مکانیکی مقاوم و «شرکت فناوران الکترونیک آکو افرا» با دستگاه Lab Server، دیگر نمایندگان پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور هستند.

حضور در این نمایشگاه فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فناور دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید اساتید، دانشجویان، سرمایه‌گذاران و سایر متخصصان قرار داده و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازار، نوآوری ‌های خود را معرفی نموده و سمت و سوی فعالیت آینده خود در عرضه فناوری را تعیین نمایند.

علاقه مندان جهت بازدید از دستاوردهای پژوهشی و فناوری شرکت های فناور مرکز رشد و پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان می توانند به غرفه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، در سالن شماره 6 مراجعه نمایند؛ این نمایشگاه تا 29 آذر ماه آماده بازدید علاقه مندان می باشد.
 


       

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    چهارشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٨ ساعت :١١:٠٦     تعداد نمایش:243    کد خبر:٩٦٩


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved