ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 973320
 بازدید امروز : 1792
 کل بازدید : 3695523
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.1719
اخبار > بازدید مدیران و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه کشور از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     بازدید مدیران و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه کشور از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز چهارشنبه سی اُم بهمن ماه، مسئولین سازمان برنامه و بودجه کشور از بخش های مختلف پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید کردند.

در ابتدای برنامه، جلسه مشترکی با هیات رئیسه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار و درخصوص مسائل و مشکلات بودجه پارک بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه، دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، بر ضرورت وجودی پارک های علم و فناوری در کشور و علی الخصوص پارک های دانشگاهی، به عنوان حلقه واسط دانشگاه و صنعت تأکید کرد و افزود: تلاش و دغدغه مسئولین پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در جهت رشد و حمایت از فناروان بخش خصوصی می باشد. همچنین ایشان درخصوص توجه به زیرساخت ها  و تأمین مالی آن در جهت توسعه فناوری و ویژگی های دانشگاه کارآفرین مطالبی را بیان نمودند.

سپس از تعدادی از شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری بازدید و ضمن آشنائی با محصولات و توانمندی های آنها، موارد مرتبط با فضای فیزیکی، کارگاهی و آزمایشگاهی مورد نیاز مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ و بر لزوم توجه به ارزش افزوده بالای شرکت های فناور و دانش بنیان تاکید شد.
       

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨ ساعت :١٥:٤٠     تعداد نمایش:121    کد خبر:٩٨٧


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved